TOP 5 svatebních trendů pro rok 2024
bohemska svatba
Nevěsty pozor! Pokud chystáte svatbu v roce 2024 přinášíme vám za nás top 5 svatebních trendů pro tento rok. Co je na nich jedinečného? Všechny se řídí udržitelností a individualitou.

Mazlíček jako součást obřadu

Je pravidlem, že chceme mít na svatbě všechny své blízké. Ti nejbližší pak zpravidla plní role svědků a družiček. Tradice ovšem ustupují do pozadí a vyvíjí se nové role odpovědnosti i pro chlupaté členy rodiny.

Společné párové bundy

Nový fashion svatební trend pro tento rok. V uplynulých několika letech frčely sladěné družičky. Novinkou jsou párové bundy, které si můžete dle vlastní vize nechat vyzdobit na míru. Jsou velmi fotogenické a skvěle se hodí například ke svatbám sladěných do BOHO stylu.

Boho svatby

Obecně celý boom okolo Boho svateb není horkou novinkou pro rok 2024. Je to však jeden z nejvýraznější trendů poslední let a nic se na tom nebude měnit ani letos. A jak poznáte svatbu v Boho stylu na první pohled? Nejtypičtějším znakem jsou přírodní tlumené materiály a dřevěné oltáře často zdobené lapači snů. Mnohdy jsou novomanželé také barefoot, neboli naboso či jen s lehkými sandálky.

Vintage prsteny

Zní to bláznivě, ale věříme, že tenhle trend najde své stoupence. Zde hraje velkou roli fakt udržitelnosti. S nákupem staršího prstenu totiž vdechujete nový život existujícímu produktu, a to má přeci své kouzlo.

Lagom, ale také Hygge a Lykke

 

Uvádíme je tady všechny pěkně spolu jelikož jsme za ně vděčni skandinávské kultuře. Koncept spokojeného života Hygge už asi znáte. Ale co Lykke a náš klíčový pojem Lagom? Lykke je převlečené štěstí. Tady asi není co řešit. Vydařená a ze srdce chtěná svatba je celá Lykke. A co si z toho odnést pro svatební trendy roku 2024. Ke štěstí někdy stačí málo. A to platí i o samotném svatebním dni. Není třeba mít honosný hotel, miliony darů a nekonečno výzdoby. Říká se, že všeho s mírou. Zkrátka stačí tak akorát. A přesně o tom je Lagom. O hledání rovnováhy. A tu Švédové, autoři tohoto slova, hledají v domácnosti, práci, volném čase, ale i vztazích. Zkrátka všude. A jak víme, seveřané patří k nejšťastnějším národům na světě. Vezměte si z nich inspiraci a až budete plánovat vaší svatbu, vzpomeňte si, že méně je někdy více.

Další
články

Kontakt

Tak jdeme na to?

Napište nám! Každá otázka je správná (i ta nejabsurdnější), proto neváhejte se ozvat. Pomůžeme, poradíme, rádi odpovíme.

 

info@novinissimo.cz

777 038 844

Kontakt

Tak jdeme na to?

Napište nám! Každá otázka je správná (i ta nejabsurdnější), proto neváhejte se ozvat. Pomůžeme, poradíme, rádi odpovíme.

info@novinissimo.cz

777 038 844

Novinissimo © 2020