Co můžete ve svatebních novinách najít
IMG_2936
Když už se rozhodnu pro svatební noviny, co vlastně v nich bude?  Někdy si to naši zákazníci nedovedou představit a tak sepisuji tenhle článek, aby jste věděli co do novin dát, co napsat apod.

Když už se rozhodnu pro svatební noviny, co vlastně v nich bude? 

Někdy si to naši zákazníci nedovedou představit a tak sepisuji tenhle článek, aby jste věděli co do novin dát, co napsat apod.

Vaše příběhy

Noviny jsou součástí vašeho svatebního dne, tak by určitě v novinách neměly chybět vaše příběhy. Mnoho svatebčanů možná nebude vědět jak jste se seznámili. Nebo napište příběh o tom jaké bylo vaše zasnoubení. Napište to klidně z pohledů obou budoucích manželů. Jak to vidí ženich? Vždycky v příběhu uslyšíte, plánování, nervozitu a jak to vidí nevěsta? Nečekala to nebo čekala? Překvapení? Nebo napište svůj příběh o první dovolené. Jaká byla? V čechách nebo v zahraničí, dlouho plánovaná nebo spontánní? Co se na ni stalo?

V datech, v číslech, oblíbenosti

Pěkně vám můžeme graficky znázornit jak šel váš příběh v datech, kdy jste se seznámili, kdy byla první pusa, kdy zasnoubení, kdy první dítě, kdy svatba… Nebo že jste procestovali 10 zemí, bydleli jste v 4 městech, máte 2 děti a jste spolu již 5834 dní..  Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo, místo v česku nebo film?

Medailonky

Napíšete něco o nevěstě, ženichovi, můžete představit svědky, aby svatebčané věděli na koho se obrátit. Nebo klidně napíšeme medailonky vašich družiček, dětí nebo klidně domácího mazlíčka.

Rozhovory

Udělejte rozhovor s rodiči, se svědky nebo se sourozenci. Určitě prásknou na novomanželé nějaké pikošky!

Fotky

Musím se přiznat, že fotky jsou moje nejoblíbenější část. Hlavně staré fotky. Vyhledejte stará alba u rodičů a dejte do novin vaše fotky z dětství. 

Nebo fotky ze svateb rodičů. Jaká byla tehdy móda, šaty, závoj nebo kytka?

Klidně přidejte i fotky z dovolených, přece jsou noviny hlavně o vás a hlavně taky památka na váš svatební den

Vtipná sekce

Většinou je hlavní strana pro pobavení svatebčanů. Pokud zbyde místo, použijeme jej na svatební vtipy, citáty, Murphyho zákony apod.

Tak určitě neváhejte a pusťte se do toho. Naše babička má naše noviny ze svatby doma a ráda je vytahuje, protože ji připomínají náš svatební den a jak se sešla celá rodina.

Další
články

Kontakt

Tak jdeme na to?

Napište nám! Každá otázka je správná (i ta nejabsurdnější), proto neváhejte se ozvat. Pomůžeme, poradíme, rádi odpovíme.

 

info@novinissimo.cz

777 038 844

Kontakt

Tak jdeme na to?

Napište nám! Každá otázka je správná (i ta nejabsurdnější), proto neváhejte se ozvat. Pomůžeme, poradíme, rádi odpovíme.

info@novinissimo.cz

777 038 844

Novinissimo © 2020