10 originálních témat pro vaše svatební noviny, které okouzlí každého hosta
zabava na svatbu
Seznamte se s nejnovějšími trendy a nápady, jak udělat vaše svatební noviny nezapomenutelnými. Přinášíme vám inspiraci, která zaujme a zároveň pobaví.

Vytvoření svatebních novin je jedinečný a osobitý způsob, jak přidat kouzlo a originalitu na váš velký den. Nejenže se jedná o skvělý způsob, jak sdílet příběh vaší lásky s hosty, ale také o možnost, jak zabavit a informovat. Abychom vám pomohli stát se redaktory vašeho vlastního svatebního vydání, připravili jsme pro vás deset originálních témat, které zaručeně okouzlí každého hosta.

 

1. „Náš příběh lásky“

Každý milostný příběh je jedinečný a váš není výjimkou. Podělte se o cestu, kterou jste společně prošli, od prvního setkání až po zásnuby. Přidejte fotografie, vtipné momenty a klíčové momenty, které vás sblížily.

2. „Za scénou“

Svatební den je plný nezapomenutelných okamžiků, ale co se odehrává za scénou? Tato sekce může obsahovat vtipné příhody z příprav, popis toho, jak jste vybírali svatební šaty, nebo jaký byl proces výběru svatebního místa. 

3. „Potkali jsme se na…“

Zaměřte se na místo, kde jste se poprvé potkali. Bylo to na koncertě, ve škole, na dovolené? Popište, jak speciální to místo pro vás je, a jak vám bylo souzeno se zde setkat.

4. „Rozhovory s rodinou a přáteli“

Zajímavé rozhovory a příběhy od vašich blízkých mohou obohatit svatební noviny o další rozměr. Zeptejte se jich třeba na první dojmy z vašeho novopečeného partnera, na nejlepší společné zážitky nebo na to, jaké mají pro vás vzkazy a přání.

5. „Jak říká tradice…“

Každá kultura má své svatební tradice a specifické rituály. Představte ty, které jste se rozhodli zařadit do svého svatebního dne, a vysvětlete jejich význam a původ. 

6. „Naše cesta za vysněným místem“

Vyprávějte o vaší cestě za nalezením dokonalého místa pro váš velký den. Byla to láska na první pohled nebo spíše výsledek systematického výběru? A co vás na tomto místě vlastně oslovilo?

7. „Gastronomické nebe“

Jídlo hraje na svatbách důležitou roli. Popište, jak jste vybírali svatební menu, jestli jste chtěli klasiku, nebo jste se rozhodli pro něco netradičního. Nezapomeňte zahrnout i příběhy za výběrem svatebního dortu.

8. „Playlist naší lásky“

Hudba, která bude hrát na vaší svatbě, má speciální význam. Sdílejte seznam písní, které pro vás něco znamenají, a příběhy, proč jste si je vybrali.

9. „Zážitky místo darů“

Pokud jste se rozhodli pro netradiční svatební dary, jako jsou zážitky, vysvětlete svým hostům, co vás k tomu vedlo.

10. „Co přijde po svatebním dni“

Svatební den je jen začátek vaší společné cesty. Sdílejte s hosty vaše plány do budoucna, ať už se jedná o líbánky, společné projekty, nebo jen snění o společném životě.

 

Vytvoření svatebních novin je způsob, jak zanechat trvalou vzpomínku na váš svatební den, která bude zábavná nejen pro vás, ale i pro vaše hosty. S těmito originálními tématy se vaše svatební noviny stanou nezapomenutelným doplňkem vaší oslavy lásky.

Hodně štěstí!

 

Další
články

Kontakt

Tak jdeme na to?

Napište nám! Každá otázka je správná (i ta nejabsurdnější), proto neváhejte se ozvat. Pomůžeme, poradíme, rádi odpovíme.

 

info@novinissimo.cz

777 038 844

Kontakt

Tak jdeme na to?

Napište nám! Každá otázka je správná (i ta nejabsurdnější), proto neváhejte se ozvat. Pomůžeme, poradíme, rádi odpovíme.

info@novinissimo.cz

777 038 844

Novinissimo © 2020