Svatební trendy pro rok 2020

Nevěsty pozor! Pokud chystáte svatbu v roce 2020 přinášíme vám za nás top 5 svatebních trendů pro tento rok. Co je na nich jedinečného? Všechny se řídí udržitelností a individualitou.

Mazlíček jako součást obřadu

Je pravidlem, že chceme mít na svatbě všechny své blízké. Ti nejbližší pak zpravidla plní role svědků a družiček. Tradice ovšem ustupují do pozadí a vyvíjí se nové role odpovědnosti i pro chlupaté členy rodiny.

Společné párové bundy

Nový fashion svatební trend pro tento rok. V uplynulých několika letech frčely sladěné družičky. Novinkou jsou párové bundy, které si můžete dle vlastní vize nechat vyzdobit na míru. Jsou velmi fotogenické a skvěle se hodí například ke svatbám sladěných do BOHO stylu.

Boho svatby

Obecně celý boom okolo Boho svateb není horkou novinkou pro rok 2020. Je to však jeden z nejvýraznější trendů poslední let a nic se na tom nebude měnit ani letos. A jak poznáte svatbu v Boho stylu na první pohled? Nejtypičtějším znakem jsou přírodní tlumené materiály a dřevěné oltáře často zdobené lapači snů. Mnohdy jsou novomanželé také barefoot, neboli naboso či jen s lehkými sandálky.

Vintage prsteny

Zní to bláznivě, ale věříme, že tenhle trend najde své stoupence. Zde hraje velkou roli fakt udržitelnosti. S nákupem staršího prstenu totiž vdechujete nový život existujícímu produktu, a to má přeci své kouzlo.

Lagom, ale také Hygge a Lykke

 

Uvádíme je tady všechny pěkně spolu jelikož jsme za ně vděčni skandinávské kultuře. Koncept spokojeného života Hygge už asi znáte. Ale co Lykke a náš klíčový pojem Lagom? Lykke je převlečené štěstí. Tady asi není co řešit. Vydařená a ze srdce chtěná svatba je celá Lykke. A co si z toho odnést pro svatební trendy roku 2020. Ke štěstí někdy stačí málo. A to platí i o samotném svatebním dni. Není třeba mít honosný hotel, miliony darů a nekonečno výzdoby. Říká se, že všeho s mírou. Zkrátka stačí tak akorát. A přesně o tom je Lagom. O hledání rovnováhy. A tu Švédové, autoři tohoto slova, hledají v domácnosti, práci, volném čase, ale i vztazích. Zkrátka všude. A jak víme, seveřané patří k nejšťastnějším národům na světě. Vezměte si z nich inspiraci a až budete plánovat vaší svatbu, vzpomeňte si, že méně je někdy více.

Novinissimo © 2020